DWIE DZIEWCZYNKI PLUŁY Z OKNA NA PRZECHODNIÓW. JEDNA DZIEWCZYNKA BYŁA DOBRA, DRUGA ZŁA. ZŁA TRAFIŁA TRZY RAZY, DOBRA OSIEM. D O B R O Z A W S Z E Z W Y C I Ę Ż A Z Ł O

Ona szuka pracy czasami - perypetie

piątek, 13 listopada 2009

moi kontra klinika


2 rozprawy w sądzie pracy

poszli na ugodę na moich warunkach i wypłacić mają xx zł tytułem odszkodowania za niedotrzymanie warunków umowy przyrzeczonej - i co kurtffa!


Mówiłam, że tak się skończy! szans nie mieli - za dużo błędów podczas całego procesu rekrutacyjnego popełnili by się wybronić, a gwoździem do trumny stało się pismo procesowe będące odpowiedzią na mój pozew - pogrążyli się totalnie, a ja to wykorzystałam.

Po mojej odpowiedzi na w/w pismo stali się tacy tycieńcy. He he... czy ja aby nie minęłam się z powołaniem = chyba kolejne studia to podyplomówka z prawa.


A satysfakcja bezcenna.


Szkoda tylko, że nie mogłam zobaczyć na własne oczy miny prof. dr hab. T.O. - dyrektora znanej w regionie - i nie tylko - kliniki.

Podejrzewam, że wyglądał niewyraźnie - ale zasłużył sobie takim gównianym potraktowaniem mnie - profesjonalisty w swojej dziedzinie. Niech następnym razem uważa, kogo chce zeszmacić.


Yes, yes, yes!


wtorek, 28 kwietnia 2009

... postanowiłam zaprzestać pisania o rozmowach kwalifikacyjnych, w jakich brałam udział. Porażka maksymalna. I kurwica z mojej strony. Bo inaczej nie można nazwać tego, co się wydarzyło. Kolejna perełka (druga w kolejności, tuż po: "proponujemy 1400 na rękę") to jazda na stepy kurwa akermańskie, nie wiadomo gdzie, wiadomo że długo, tylko po to, by brać udział w ledwie 20minutowej rozmowie. Noż kurwa odrobinę profesjonalizmu -co to jest? Kasting???? Że wszystko wiadomo już na pierwszy rzut oka (ładna - brzydka, sprzeda się - tłumy jej nie pokochają?).

Rrrraju, totalny brak profesjonalizmu tak w aranżacji przestrzeni, zadawaniu pytań, jak i feedback'u. Czasami wręcz odnoszę wrażenie, że biorę udział w jakimś zbiorowym żarcie, a nie czymś naprawdę.


 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 7
Wejdź i sprawdź to